Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | wf 1 a/d wych. fiz chł - Knapik J. (sg2) |
||||
2 | 08:40-09:25 | matematyka 1 a - Arcisz I. (101) |
j.angielski 1 a-ang1 - Adamczak L. (203) j.angielski 1 a-ang2 - Myszka P. (102) |
wf 1 a/d wych. fiz chł - Knapik J. (sg2) |
godz.wych 1 a - Nowak J. (216) |
|
3 | 09:35-10:20 | j.polski 1 a - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
wf 1 a wych.fiz dz.1 - Rękoś A. (SG1) wf 1 a wych.fiz dz.2 - Szwed L. (@) |
j.angielski 1 a-ang1 - Adamczak L. (101) j.angielski 1 a-ang2 - Myszka P. (9) |
j.polski 1 a - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
j.polski 1 a - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
4 | 10:35-11:20 | historia 1 a - Harajewicz P. (107) |
biologia 1 a - Nowak J. (216) |
fizyka 1 a - Komorowski M. (115) |
j.polski 1 a - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
j.hiszpański 1 a-h1,1c-h1 - Koliński M. (103) j.niemiecki 1 a-n2,1c-n2 - Grudzień K. (106) |
5 | 11:30-12:15 | przedsięb. 1 a - Wieczorek A. (205) |
j.polski 1 a - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
chemia 1 a - Kledzik A. (204) |
biologia 1 a - Nowak J. (216) |
matematyka 1 a - Arcisz I. (101) |
6 | 12:35-13:20 | przedsięb. 1 a - Wieczorek A. (205) |
religia 1 a religia - Kliszcz K. (9) zajęcia opiekuńcze 1 a zaj.opiekuńcze - Jaszczak K. (bo) |
religia 1 a religia - Kliszcz K. (9) zajęcia opiekuńcze 1 a zaj.opiekuńcze - Jaszczak K. (bo) |
matematyka 1 a - Arcisz I. (101) |
geografia 1 a - Ciesielski P. (117) |
7 | 13:30-14:15 | j.hiszpański 1 a-h1,1c-h1 - Koliński M. (103) j.niemiecki 1 a-n2,1c-n2 - Grudzień K. (114) |
wos 1 a - Harajewicz P. (107) |
historia 1 a - Harajewicz P. (107) |
e_dla_bezp 1 a - Wieczorek A. (205) |
kultura 1 a - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
8 | 14:25-15:10 | informatyka 1 a - Kowalewska J. (104) |
matematyka 1 a - Arcisz I. (101) |
wf 1 a wych.fiz dz.1 - Rękoś A. (SG1) wf 1 a wych.fiz dz.2 - Szwed L. (@) |
wf 1 a/d wych. fiz chł - Knapik J. (sg2) |
j.angielski 1 a-ang1 - Adamczak L. (106) j.angielski 1 a-ang2 - Myszka P. (213) |
9 | 15:15-16:00 | informatyka 1 a - Kowalewska J. (104) |
wf 1 a wych.fiz dz.1 - Rękoś A. (SG1) wf 1 a wych.fiz dz.2 - Szwed L. (@) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | j.angielski 1 b ang1 - Konieczna D. (201) j.angielski 1 b ang2 - Myszka P. (103) |
||||
2 | 08:40-09:25 | matematyka 1 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
j.polski 1 b - Szczap P. (202) |
j.hiszpański 1 b-h1,1e-h1 - Koliński M. (14) j.niemiecki 1 b-n1,1e-n1 - Grudzień K. (103) j.niemiecki 1 b-n2,1e-n2 - Kulińska A. (203) |
||
3 | 09:35-10:20 | matematyka 1 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
j.polski 1 b - Szczap P. (202) |
matematyka 1 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
przedsięb. 1 b - Wieczorek A. (205) |
biologia 1 b - Golimowska R. (213) |
4 | 10:35-11:20 | kultura 1 b - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
chemia 1 b - Ciszak G. (214) |
geografia 1 b - Ciesielski P. (117) |
historia 1 b - Harajewicz P. (107) |
fizyka 1 b - Komorowski M. (115) |
5 | 11:30-12:15 | j.hiszpański 1 b-h1,1e-h1 - Koliński M. (103) j.niemiecki 1 b-n1,1e-n1 - Grudzień K. (114) j.niemiecki 1 b-n2,1e-n2 - Kulińska A. (203) |
matematyka 1 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
j.polski 1 b - Szczap P. (202) |
wf 1 b wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) wf 1 b wych.fiz dz. - Bronikowski P. (SG1) |
religia 1 b religia - Kliszcz K. (9) zajęcia opiekuńcze 1 b zaj.opiekuńcze - Jaszczak K. (bo) |
6 | 12:35-13:20 | j.angielski 1 b ang1 - Konieczna D. (201) j.angielski 1 b ang2 - Myszka P. (9) |
wf 1 b wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) wf 1 b wych.fiz dz. - Bronikowski P. (SG1) |
historia 1 b - Harajewicz P. (107) |
wf 1 b wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) wf 1 b wych.fiz dz. - Bronikowski P. (SG1) |
j.polski 1 b - Szczap P. (202) |
7 | 13:30-14:15 | przedsięb. 1 b - Wieczorek A. (205) |
godz.wych 1 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
informatyka 1 b - Kowalewska J. (104) |
j.angielski 1 b ang1 - Konieczna D. (201) j.angielski 1 b ang2 - Myszka P. (204) |
wos 1 b - Harajewicz P. (107) |
8 | 14:25-15:10 | j.polski 1 b - Szczap P. (202) |
religia 1 b religia - Kliszcz K. (102) |
informatyka 1 b - Kowalewska J. (104) |
e_dla_bezp 1 b - Wieczorek A. (205) |
|
9 | 15:15-16:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | matematyka 1 c - Arcisz I. (101) |
j.angielski 1 c-ang1 - Konieczna D. (201) j.angielski 1 c-ang2 - Myszka P. (114) |
informatyka 1 c - Kowalewska J. (104) |
||
2 | 08:40-09:25 | j.polski 1 c - Matuszewski J. (106) |
historia 1 c - Duleba P. (102) |
historia 1 c - Duleba P. (102) |
informatyka 1 c - Kowalewska J. (104) |
|
3 | 09:35-10:20 | kultura 1 c - Matuszewski J. (106) |
j.polski 1 c - Matuszewski J. (106) |
geografia 1 c - Radaszewska M. (205) |
j.polski 1 c - Matuszewski J. (106) |
wos 1 c - Duleba P. (102) |
4 | 10:35-11:20 | przedsięb. 1 c - Radaszewska M. (117) |
wf 1 c wych.fiz chł. - Bronikowski P. (SG1) wf 1 c wych.fiz dz. - Szwed L. (@) |
j.polski 1 c - Matuszewski J. (106) |
chemia 1 c - Golimowska R. (213) |
j.hiszpański 1 a-h2,1c-h2 - Marti'n-Arroyo D. (9) j.niemiecki 1 a-n1,1c-n1 - Kulińska A. (203) |
5 | 11:30-12:15 | przedsięb. 1 c - Radaszewska M. (117) |
wf 1 c wych.fiz chł. - Bronikowski P. (SG1) wf 1 c wych.fiz dz. - Szwed L. (@) |
biologia 1 c - Golimowska R. (213) |
matematyka 1 c - Arcisz I. (101) |
fizyka 1 c - Komorowski M. (115) |
6 | 12:35-13:20 | wf 1 c wych.fiz chł. - Bronikowski P. (SG1) wf 1 c wych.fiz dz. - Szwed L. (@) |
godz.wych 1 c - Radaszewska M. (117) |
matematyka 1 c - Arcisz I. (101) |
j.angielski 1 c-ang1 - Konieczna D. (201) j.angielski 1 c-ang2 - Myszka P. (114) |
religia 1 c religia - Kliszcz K. (9) zajęcia opiekuńcze 1 c zaj.opiekuńcze - Jaszczak K. (bo) |
7 | 13:30-14:15 | j.hiszpański 1 a-h2,1c-h2 - Marti'n-Arroyo D. (106) j.niemiecki 1 a-n1,1c-n1 - Kulińska A. (203) |
e_dla_bezp 1 c - Wieczorek A. (205) |
matematyka 1 c - Arcisz I. (101) |
religia 1 c religia - Kliszcz K. (105) |
matematyka 1 c - Arcisz I. (101) |
8 | 14:25-15:10 | j.angielski 1 c-ang1 - Konieczna D. (201) j.angielski 1 c-ang2 - Myszka P. (103) |
||||
9 | 15:15-16:00 | j.angielski 1 c-ang1 - Konieczna D. (201) j.angielski 1 c-ang2 - Myszka P. (103) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | wf 1 a/d wych. fiz chł - Knapik J. (sg2) wf 1 d wych.fiz dz. - Lisewska M. (SG1) |
informatyka 1 d - Kowalewska J. (104) |
|||
2 | 08:40-09:25 | e_dla_bezp 1 d - Wieczorek A. (205) |
wf 1 a/d wych. fiz chł - Knapik J. (sg2) wf 1 d wych.fiz dz. - Lisewska M. (SG1) |
informatyka 1 d - Kowalewska J. (104) |
religia 1 d religia - Kliszcz K. (102) |
|
3 | 09:35-10:20 | matematyka 1 d - Jabkowska J. (213) |
j.niemiecki 1 d1-niem - Kulińska A. (203) j.hiszpański 1 d2-hisz - Koliński M. (103) |
historia 1 d - Duleba P. (102) |
matematyka 1 d - Jabkowska J. (115) |
fizyka 1 d - Komorowski M. (115) |
4 | 10:35-11:20 | przedsięb. 1 d - Wieczorek A. (205) |
historia 1 d - Duleba P. (102) |
j.angielski 1 d-ang1 - Myszka P. (9) j.angielski 1 d-ang2 - Adamczak L. (105) |
geografia 1 d - Ciesielski P. (117) |
matematyka 1 d - Jabkowska J. (204) |
5 | 11:30-12:15 | j.polski 1 d - Szczap P. (202) |
j.angielski 1 d-ang1 - Myszka P. (115) j.angielski 1 d-ang2 - Adamczak L. (14) |
j.niemiecki 1 d1-niem - Kulińska A. (203) j.hiszpański 1 d2-hisz - Koliński M. (103) |
chemia 1 d - Golimowska R. (213) |
godz.wych 1 d - Ciesielski P. (117) |
6 | 12:35-13:20 | j.polski 1 d - Szczap P. (202) |
kultura 1 d - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
j.niemiecki 1 d1-niem - Kulińska A. (203) j.hiszpański 1 d2-hisz - Koliński M. (103) |
j.niemiecki 1 d1-niem - Kulińska A. (203) j.hiszpański 1 d2-hisz - Koliński M. (103) |
j.niemiecki 1 d1-niem - Kulińska A. (203) j.hiszpański 1 d2-hisz - Koliński M. (103) |
7 | 13:30-14:15 | biologia 1 d - Golimowska R. (204) |
religia 1 d religia - Kliszcz K. (9) zajęcia opiekuńcze 1 d zaj.opiekuńcze - Jaszczak K. (bo) |
matematyka 1 d - Jabkowska J. (204) |
j.niemiecki 1 d1-niem - Kulińska A. (203) j.hiszpański 1 d2-hisz - Koliński M. (103) |
j.polski 1 d - Szczap P. (202) |
8 | 14:25-15:10 | wos 1 d - Duleba P. (102) |
j.polski 1 d - Szczap P. (202) |
przedsięb. 1 d - Wieczorek A. (205) |
wf 1 a/d wych. fiz chł - Knapik J. (sg2) |
wf 1 d wych.fiz dz. - Lisewska M. (sg2) |
9 | 15:15-16:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | j.polski 1 e - Kęsik M. (207) |
informatyka 1 e - Kowalewska J. (104) |
matematyka 1 e - Arcisz I. (101) |
||
2 | 08:40-09:25 | matematyka 1 e - Arcisz I. (101) |
j.angielski 1 e ang1 - Adamczak L. (103) j.angielski 1 e ang2 - Myszka P. (114) |
matematyka 1 e - Arcisz I. (101) |
j.hiszpański 1 b-h1,1e-h1 - Koliński M. (14) j.hiszpański 1 b-h2,1e-h2 - Marti'n-Arroyo D. (106) j.niemiecki 1 b-n1,1e-n1 - Grudzień K. (103) j.niemiecki 1 b-n2,1e-n2 - Kulińska A. (203) |
|
3 | 09:35-10:20 | j.angielski 1 e ang1 - Adamczak L. (114) j.angielski 1 e ang2 - Myszka P. (102) |
geografia 1 e - Ciesielski P. (117) |
historia 1 e - Duleba P. (102) |
religia 1 e religia - Kliszcz K. (9) zajęcia opiekuńcze 1 e zaj.opiekuńcze - Jaszczak K. (bo) |
|
4 | 10:35-11:20 | fizyka 1 e - Komorowski M. (115) |
kultura 1 e - Matuszewski J. (106) |
j.polski 1 e - Kęsik M. (207) |
e_dla_bezp 1 e - Wieczorek A. (205) |
biologia 1 e - Golimowska R. (213) |
5 | 11:30-12:15 | j.hiszpański 1 b-h1,1e-h1 - Koliński M. (103) j.hiszpański 1 b-h2,1e-h2 - Marti'n-Arroyo D. (102) j.niemiecki 1 b-n1,1e-n1 - Grudzień K. (114) j.niemiecki 1 b-n2,1e-n2 - Kulińska A. (203) |
przedsięb. 1 e - Wieczorek A. (205) |
j.polski 1 e - Kęsik M. (207) |
j.polski 1 e - Kęsik M. (207) |
j.polski 1 e - Kęsik M. (207) |
6 | 12:35-13:20 | historia 1 e - Duleba P. (102) |
przedsięb. 1 e - Wieczorek A. (205) |
chemia 1 e - Golimowska R. (213) |
wf 1 e wych.fiz dz. - Rękoś A. (bo) |
godz.wych 1 e - Kęsik M. (207) |
7 | 13:30-14:15 | matematyka 1 e - Arcisz I. (101) |
informatyka 1 e - Kowalewska J. (104) |
wf 1 e/f wych.fiz chł. - Bronikowski P. (SG1) wf 1 e wych.fiz dz. - Rękoś A. (sg2) |
wf 1 e wych.fiz dz. - Rękoś A. (sg2) |
j.angielski 1 e ang1 - Adamczak L. (106) j.angielski 1 e ang2 - Myszka P. (114) |
8 | 14:25-15:10 | wf 1 e/f wych.fiz chł. - Bronikowski P. (SG1) |
religia 1 e religia - Kliszcz K. (101) |
wos 1 e - Duleba P. (102) |
||
9 | 15:15-16:00 | wf 1 e/f wych.fiz chł. - Bronikowski P. (SG1) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | e_dla_bezp 1 f - Wieczorek A. (205) |
przedsięb. 1 f - Wieczorek A. (205) |
wf 1 f wych.fiz dz. - Szwed L. (@) |
||
2 | 08:40-09:25 | matematyka 1 f - Jabkowska J. (204) |
przedsięb. 1 f - Wieczorek A. (205) |
wf 1 f wych.fiz dz. - Szwed L. (@) |
||
3 | 09:35-10:20 | wf 1 f wych.fiz dz. - Szwed L. (@) |
biologia 1 f - Golimowska R. (213) |
j.polski 1 f - Szczap P. (202) |
j.angielski 1 f1-ang - Mocek H. (213) j.niemiecki 1 f2-niem - Grabowska K. (114) |
j.angielski 1 f1-ang - Mocek H. (214) j.niemiecki 1 f2-niem - Grabowska K. (114) |
4 | 10:35-11:20 | matematyka 1 f - Jabkowska J. (204) |
j.polski 1 f - Szczap P. (205) |
j.polski 1 f - Szczap P. (202) |
matematyka 1 f - Jabkowska J. (115) |
j.angielski 1 f1-ang - Mocek H. (117) j.niemiecki 1 f2-niem - Grabowska K. (114) |
5 | 11:30-12:15 | chemia 1 f - Golimowska R. (214) |
j.angielski 1 f1-ang - Mocek H. (9) j.niemiecki 1 f2-niem - Grabowska K. (114) |
geografia 1 f - Ciesielski P. (117) |
historia 1 f - Harajewicz P. (107) |
matematyka 1 f - Jabkowska J. (204) |
6 | 12:35-13:20 | kultura 1 f - Matuszewski J. (106) |
historia 1 f - Harajewicz P. (107) |
j.angielski 1 f1-ang - Mocek H. (202) j.niemiecki 1 f2-niem - Grabowska K. (114) |
religia 1 f religia - Kłosowski A. (9) zajęcia opiekuńcze 1 f zaj.opiekuńcze - Jaszczak K. (@) |
j.hiszpański 1 f1-hisz - Marti'n-Arroyo D. (115) j.angielski 1 f2-ang - Adamczak L. (106) |
7 | 13:30-14:15 | j.polski 1 f - Szczap P. (202) |
j.hiszpański 1 f1-hisz - Marti'n-Arroyo D. (105) j.angielski 1 f2-ang - Adamczak L. (203) |
wf 1 e/f wych.fiz chł. - Bronikowski P. (SG1) |
religia 1 f religia - Kłosowski A. (9) zajęcia opiekuńcze 1 f zaj.opiekuńcze - Jaszczak K. (@) |
fizyka 1 f - Komorowski M. (115) |
8 | 14:25-15:10 | wf 1 e/f wych.fiz chł. - Bronikowski P. (SG1) |
informatyka 1 f - Kowalewska J. (104) |
godz.wych 1 f - Harajewicz P. (107) |
wos 1 f - Harajewicz P. (107) |
|
9 | 15:15-16:00 | wf 1 e/f wych.fiz chł. - Bronikowski P. (SG1) |
informatyka 1 f - Kowalewska J. (104) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | wf 2 a/e/f wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
biologia 2 a gr 1/2 - Nowak J. (216) chemia 2 a gr 2/2 - Ciszak G. (214) |
u_j.niem DSD 2 kl 2 DSD - Grudzień K. (114) |
wf 2 a/e/f wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
|
2 | 08:40-09:25 | chemia 2 a - Ciszak G. (214) |
chemia 2 a gr 1/2 - Ciszak G. (214) biologia 2 a gr 2/2 - Nowak J. (216) |
AMRZ 2 a - Golimowska R. (205) |
chemia 2 a - Ciszak G. (213) |
wf 2 a/e/f wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
3 | 09:35-10:20 | j.angielski 2 a-1/4,2f-1/4 - Adamczak L. (9) j.angielski 2 a-2/4,2f-2/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 2 a-3/4,2f-3/4 - Mocek H. (117) j.angielski 2 a-4/4,2f-4/4 - Maćkała P. (14) |
j.polski 2 a - Kęsik M. (207) |
j.polski 2 a - Kęsik M. (207) |
j.polski 2 a - Kęsik M. (207) |
j.hiszpański 2 a-h1,2c-h1 - Koliński M. (103) j.hiszpański 2 a-h2,2c-h2 - Marti'n-Arroyo D. (205) j.niemiecki 2 a-n1,2c-n1 - Grudzień K. (106) j.niemiecki 2 a-n2,2c-n2 - Kulińska A. (203) |
4 | 10:35-11:20 | godz.wych 2 a - Duleba P. (102) |
j.polski 2 a - Kęsik M. (207) |
biologia 2 a - Nowak J. (216) |
biologia 2 a - Nowak J. (216) |
biologia 2 a - Nowak J. (216) |
5 | 11:30-12:15 | biologia 2 a - Nowak J. (216) |
j.hiszpański 2 a-h1,2c-h1 - Koliński M. (103) j.hiszpański 2 a-h2,2c-h2 - Marti'n-Arroyo D. (216) j.niemiecki 2 a-n1,2c-n1 - Grudzień K. (201) j.niemiecki 2 a-n2,2c-n2 - Kulińska A. (203) |
j.angielski 2 a-1/4,2f-1/4 - Adamczak L. (114) j.angielski 2 a-2/4,2f-2/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 2 a-3/4,2f-3/4 - Mocek H. (102) j.angielski 2 a-4/4,2f-4/4 - Maćkała P. (14) |
j.angielski 2 a-1/4,2f-1/4 - Adamczak L. (9) j.angielski 2 a-2/4,2f-2/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 2 a-3/4,2f-3/4 - Mocek H. (214) j.angielski 2 a-4/4,2f-4/4 - Maćkała P. (14) |
chemia 2 a - Ciszak G. (214) |
6 | 12:35-13:20 | matematyka 2 a - Jabkowska J. (115) |
matematyka 2 a - Jabkowska J. (204) |
chemia 2 a - Ciszak G. (214) |
religia 2 a/c religia - Kliszcz K. (105) zajęcia opiekuńcze 2 a/c zaj.opiekuńcze - Musielak D. (202) |
matematyka 2 a - Jabkowska J. (204) |
7 | 13:30-14:15 | hist.i sp. 2 a - Duleba P. (102) |
hist.i sp. 2 a - Duleba P. (102) |
biologia 2 a gr 1/2 - Nowak J. (216) chemia 2 a gr 2/2 - Ciszak G. (214) |
hist.i sp. 2 a - Duleba P. (102) |
wf 2 a wych.fiz dz. - Bronikowski P. (SG1) |
8 | 14:25-15:10 | DSD-lektor 2 kl 2 DSD - lektor - Goldmann A. (114) |
u_j.niem DSD 2 kl 2 DSD - Grudzień K. (114) |
chemia 2 a gr 1/2 - Ciszak G. (214) biologia 2 a gr 2/2 - Nowak J. (216) |
wf 2 a wych.fiz dz. - Bronikowski P. (SG1) |
wf 2 a wych.fiz dz. - Bronikowski P. (SG1) |
9 | 15:15-16:00 | DSD-lektor 2 kl 2 DSD - lektor - Goldmann A. (114) |
u_j.niem DSD 2 kl 2 DSD - Grudzień K. (114) |
religia 2 a/c religia - Kliszcz K. (9) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | matematyka 2 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
j.polski 2 b - Musielak D. (105) |
u_j.niem DSD 2 kl 2 DSD - Grudzień K. (114) |
matematyka 2 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
|
2 | 08:40-09:25 | fizyka 2 b - Komorowski M. (115) |
matematyka 2 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
matematyka 2 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
matematyka 2 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
matematyka 2 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
3 | 09:35-10:20 | j.hiszpański 2 b-h1,2e-h1 - Koliński M. (103) j.hiszpański 2 b-h2,2e-h2 - Marti'n-Arroyo D. (204) j.niemiecki 2 b-n1,2e-n1 - Grabowska K. (114) j.niemiecki 2 b-n2,2e-n2 - Kulińska A. (203) |
j.polski 2 b - Musielak D. (105) |
wf 2 b-wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) wf 2 b wych.fiz dz. - Szwed L. (@) |
godz.wych 2 b - Kowalewska J. (117) |
wf 2 b-wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) wf 2 b wych.fiz dz. - Szwed L. (@) |
4 | 10:35-11:20 | matematyka 2 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
j.angielski 2 b-1/4,2e-1/4 - Myszka P. (107) j.angielski 2 b-2/4,2e-2/4 - Maćkała P. (114) j.angielski 2 b-3/4,2e-3/4 - Adamczak L. (14) j.angielski 2 b-4/4,2e-4/4 - Drozdowska-Derda G. (115) |
matematyka 2 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
j.hiszpański 2 b-h1,2e-h1 - Koliński M. (9) j.hiszpański 2 b-h2,2e-h2 - Marti'n-Arroyo D. (103) j.niemiecki 2 b-n1,2e-n1 - Grabowska K. (114) j.niemiecki 2 b-n2,2e-n2 - Kulińska A. (203) |
wf 2 b-wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) wf 2 b wych.fiz dz. - Szwed L. (@) |
5 | 11:30-12:15 | hist.i sp. 2 b - Harajewicz P. (107) |
hist.i sp. 2 b - Harajewicz P. (107) |
matematyka 2 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
komputer w 2 b gr 1/2 - Kowalewska J. (104) fizyka 2 b gr 2/2 - Komorowski M. (115) |
j.angielski 2 b-1/4,2e-1/4 - Myszka P. (216) j.angielski 2 b-2/4,2e-2/4 - Maćkała P. (14) j.angielski 2 b-3/4,2e-3/4 - Adamczak L. (106) j.angielski 2 b-4/4,2e-4/4 - Drozdowska-Derda G. (202) |
6 | 12:35-13:20 | j.polski 2 b - Musielak D. (207) |
fizyka 2 b - Komorowski M. (115) |
j.angielski 2 b-1/4,2e-1/4 - Myszka P. (201) j.angielski 2 b-2/4,2e-2/4 - Maćkała P. (14) j.angielski 2 b-3/4,2e-3/4 - Adamczak L. (106) j.angielski 2 b-4/4,2e-4/4 - Drozdowska-Derda G. (204) |
komputer w 2 b gr 1/2 - Kowalewska J. (104) fizyka 2 b gr 2/2 - Komorowski M. (115) |
hist.i sp. 2 b - Harajewicz P. (107) |
7 | 13:30-14:15 | j.polski 2 b - Musielak D. (207) |
fizyka 2 b - Komorowski M. (115) |
fizyka 2 b gr 1/2 - Komorowski M. (115) komputer w 2 b gr 2/2 - Kowalewska J. (104) |
religia 2 b/e religia - Kłosowski A. (204) |
|
8 | 14:25-15:10 | DSD-lektor 2 kl 2 DSD - lektor - Goldmann A. (114) |
u_j.niem DSD 2 kl 2 DSD - Grudzień K. (114) |
fizyka 2 b gr 1/2 - Komorowski M. (115) komputer w 2 b gr 2/2 - Kowalewska J. (104) |
religia 2 b/e religia - Kłosowski A. (204) |
|
9 | 15:15-16:00 | DSD-lektor 2 kl 2 DSD - lektor - Goldmann A. (114) |
u_j.niem DSD 2 kl 2 DSD - Grudzień K. (114) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | j.polski 2 c - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
u_j.niem DSD 2 kl 2 DSD - Grudzień K. (114) |
geografia 2 c - Radaszewska M. (205) |
||
2 | 08:40-09:25 | j.polski 2 c - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
j.angielski 2 c-1/2 ang - Drozdowska-Derda G. (107) j.angielski 2 c-2/2 ang - Mocek H. (103) |
j.angielski 2 c-1/2 ang - Drozdowska-Derda G. (203) j.angielski 2 c-2/2 ang - Mocek H. (204) |
j.angielski 2 c-1/2 ang - Drozdowska-Derda G. (202) j.angielski 2 c-2/2 ang - Mocek H. (201) |
geografia 2 c - Radaszewska M. (205) |
3 | 09:35-10:20 | geografia 2 c - Radaszewska M. (205) |
geografia 2 c - Radaszewska M. (101) |
j.angielski 2 c-1/2 ang - Drozdowska-Derda G. (203) j.angielski 2 c-2/2 ang - Mocek H. (204) |
matematyka 2 c - Arcisz I. (101) |
j.hiszpański 2 a-h1,2c-h1 - Koliński M. (103) j.hiszpański 2 a-h2,2c-h2 - Marti'n-Arroyo D. (205) j.niemiecki 2 a-n1,2c-n1 - Grudzień K. (106) j.niemiecki 2 a-n2,2c-n2 - Kulińska A. (203) |
4 | 10:35-11:20 | wf 2 c wych.fiz chł. - Bronikowski P. (SG1) wf 2 c wych.fiz dz. - Lisewska M. (sg2) |
j.polski 2 c - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
wf 2 c wych.fiz chł. - Bronikowski P. (SG1) wf 2 c wych.fiz dz. - Lisewska M. (sg2) |
matematyka 2 c - Arcisz I. (101) |
j.polski 2 c - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
5 | 11:30-12:15 | matematyka 2 c - Arcisz I. (101) |
j.hiszpański 2 a-h1,2c-h1 - Koliński M. (103) j.hiszpański 2 a-h2,2c-h2 - Marti'n-Arroyo D. (216) j.niemiecki 2 a-n1,2c-n1 - Grudzień K. (201) j.niemiecki 2 a-n2,2c-n2 - Kulińska A. (203) |
geografia 2 c - Radaszewska M. (205) |
ekon.w pr. 2 c - Wieczorek A. (205) |
wf 2 c wych.fiz chł. - Bronikowski P. (SG1) wf 2 c wych.fiz dz. - Lisewska M. (sg2) |
6 | 12:35-13:20 | matematyka 2 c - Arcisz I. (101) |
matematyka 2 c - Arcisz I. (101) |
ekon.w pr. 2 c - Wieczorek A. (205) |
religia 2 a/c religia - Kliszcz K. (105) zajęcia opiekuńcze 2 a/c zaj.opiekuńcze - Musielak D. (202) |
matematyka 2 c - Arcisz I. (101) |
7 | 13:30-14:15 | godz.wych 2 c - Arcisz I. (101) |
hist.i sp. 2 c - Duleba P. (102) |
geografia 2 c - Radaszewska M. (202) |
hist.i sp. 2 c - Duleba P. (102) |
|
8 | 14:25-15:10 | DSD-lektor 2 kl 2 DSD - lektor - Goldmann A. (114) |
u_j.niem DSD 2 kl 2 DSD - Grudzień K. (114) |
hist.i sp. 2 c - Duleba P. (102) |
j.angielski 2 c-1/2 ang - Drozdowska-Derda G. (114) j.angielski 2 c-2/2 ang - Mocek H. (103) |
|
9 | 15:15-16:00 | DSD-lektor 2 kl 2 DSD - lektor - Goldmann A. (114) |
u_j.niem DSD 2 kl 2 DSD - Grudzień K. (114) |
religia 2 a/c religia - Kliszcz K. (9) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | j.hiszpański 2 d-hisz - Koliński M. (14) j.niemiecki 2 d-niem - Grabowska K. (114) |
j.angielski 2 d1-ang - Drozdowska-Derda G. (107) j.angielski 2 d2-ang - Maćkała P. (14) |
j.hiszpański 2 d-hisz - Koliński M. (14) j.niemiecki 2 d-niem - Grabowska K. (114) |
||
2 | 08:40-09:25 | j.hiszpański 2 d-hisz - Koliński M. (14) j.niemiecki 2 d-niem - Grabowska K. (114) |
j.polski 2 d - Musielak D. (105) |
j.hiszpański 2 d-hisz - Koliński M. (14) j.niemiecki 2 d-niem - Grabowska K. (114) |
j.polski 2 d - Musielak D. (105) |
|
3 | 09:35-10:20 | j.polski 2 d - Musielak D. (207) |
matematyka 2 d - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
j.hiszpański 2 d-hisz - Koliński M. (103) j.niemiecki 2 d-niem - Grabowska K. (114) |
j.angielski 2 d1-ang - Drozdowska-Derda G. (202) j.angielski 2 d2-ang - Maćkała P. (14) |
geografia 2 d - Ciesielski P. (117) |
4 | 10:35-11:20 | j.polski 2 d - Musielak D. (207) |
geografia 2 d - Ciesielski P. (117) |
j.hiszpański 2 d-hisz - Koliński M. (103) j.niemiecki 2 d-niem - Grabowska K. (114) |
hist.i sp. 2 d - Duleba P. (102) |
hist.i sp. 2 d - Duleba P. (102) |
5 | 11:30-12:15 | wf 2 d wych.fiz chł. - Bronikowski P. (SG1) wf 2 d wych.fiz dz. - Szwed L. (@) |
geografia 2 d - Ciesielski P. (117) |
wf 2 d wych.fiz chł. - Bronikowski P. (SG1) wf 2 d wych.fiz dz. - Szwed L. (@) |
geografia 2 d - Ciesielski P. (117) |
hist.i sp. 2 d - Duleba P. (102) |
6 | 12:35-13:20 | geografia 2 d - Ciesielski P. (117) |
j.hiszpański 2 d-hisz - Koliński M. (103) j.niemiecki 2 d-niem - Grabowska K. (114) |
wf 2 d wych.fiz chł. - Bronikowski P. (SG1) wf 2 d wych.fiz dz. - Szwed L. (@) |
geografia 2 d - Ciesielski P. (117) |
matematyka 2 d - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
7 | 13:30-14:15 | turystyka 2 d - Ciesielski P. (117) |
j.hiszpański 2 d-hisz - Koliński M. (103) j.niemiecki 2 d-niem - Grabowska K. (114) |
godz.wych 2 d - Grabowska K. (105) |
matematyka 2 d - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
|
8 | 14:25-15:10 | turystyka 2 d - Ciesielski P. (117) |
DSD-lektor 2 d-dsd lektor - Goldmann A. (105) |
religia 2 d/f religia - Kłosowski A. (102) |
||
9 | 15:15-16:00 | DSD-lektor 2 d-dsd lektor - Goldmann A. (105) |
religia 2 d/f religia - Kłosowski A. (102) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | wf 2 a/e/f wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
wf 2 e wych. fiz dz. - Rękoś A. (SG1) |
historia 2 e - Harajewicz P. (107) |
u_j.niem DSD 2 kl 2 DSD - Grudzień K. (114) |
wf 2 a/e/f wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
2 | 08:40-09:25 | matematyka 2 e - Jabkowska J. (213) |
wf 2 e wych. fiz dz. - Rękoś A. (SG1) |
historia 2 e - Harajewicz P. (107) |
historia 2 e - Harajewicz P. (107) |
wf 2 a/e/f wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
3 | 09:35-10:20 | j.hiszpański 2 b-h1,2e-h1 - Koliński M. (103) j.hiszpański 2 b-h2,2e-h2 - Marti'n-Arroyo D. (204) j.niemiecki 2 b-n1,2e-n1 - Grabowska K. (114) j.niemiecki 2 b-n2,2e-n2 - Kulińska A. (203) |
matematyka 2 e - Jabkowska J. (204) |
godz.wych 2 e - Matuszewski J. (106) |
historia 2 e - Harajewicz P. (107) |
historia 2 e - Harajewicz P. (107) |
4 | 10:35-11:20 | j.polski 2 e - Matuszewski J. (106) |
j.angielski 2 b-1/4,2e-1/4 - Myszka P. (107) j.angielski 2 b-2/4,2e-2/4 - Maćkała P. (114) j.angielski 2 b-3/4,2e-3/4 - Adamczak L. (14) j.angielski 2 b-4/4,2e-4/4 - Drozdowska-Derda G. (115) |
przyroda 2 e - Radaszewska M. (205) |
j.hiszpański 2 b-h1,2e-h1 - Koliński M. (9) j.hiszpański 2 b-h2,2e-h2 - Marti'n-Arroyo D. (103) j.niemiecki 2 b-n1,2e-n1 - Grabowska K. (114) j.niemiecki 2 b-n2,2e-n2 - Kulińska A. (203) |
historia 2 e - Harajewicz P. (107) |
5 | 11:30-12:15 | j.polski 2 e - Matuszewski J. (106) |
j.polski 2 e - Matuszewski J. (106) |
j.polski 2 e - Matuszewski J. (106) |
j.polski 2 e - Matuszewski J. (106) |
j.angielski 2 b-1/4,2e-1/4 - Myszka P. (216) j.angielski 2 b-2/4,2e-2/4 - Maćkała P. (14) j.angielski 2 b-3/4,2e-3/4 - Adamczak L. (106) j.angielski 2 b-4/4,2e-4/4 - Drozdowska-Derda G. (202) |
6 | 12:35-13:20 | historia 2 e - Harajewicz P. (107) |
j.polski 2 e - Matuszewski J. (106) |
j.angielski 2 b-1/4,2e-1/4 - Myszka P. (201) j.angielski 2 b-2/4,2e-2/4 - Maćkała P. (14) j.angielski 2 b-3/4,2e-3/4 - Adamczak L. (106) j.angielski 2 b-4/4,2e-4/4 - Drozdowska-Derda G. (204) |
j.polski 2 e - Matuszewski J. (106) |
przyroda 2 e - Radaszewska M. (205) |
7 | 13:30-14:15 | matematyka 2 e - Jabkowska J. (201) |
j.polski 2 e - Matuszewski J. (106) |
wiedza o f 2 e - Matuszewski J. (106) |
j.polski 2 e - Matuszewski J. (106) |
religia 2 b/e religia - Kłosowski A. (204) |
8 | 14:25-15:10 | DSD-lektor 2 kl 2 DSD - lektor - Goldmann A. (114) |
u_j.niem DSD 2 kl 2 DSD - Grudzień K. (114) |
wiedza o f 2 e - Matuszewski J. (106) |
wf 2 e wych. fiz dz. - Rękoś A. (SG1) |
religia 2 b/e religia - Kłosowski A. (204) |
9 | 15:15-16:00 | DSD-lektor 2 kl 2 DSD - lektor - Goldmann A. (114) |
u_j.niem DSD 2 kl 2 DSD - Grudzień K. (114) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | wf 2 a/e/f wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
wf 2 f wych.fiz dz. - Szwed L. (@) |
biologia 2 f gr 1/2 - Kledzik A. (216) chemia 2 f gr 2/2 - Ciszak G. (214) |
u_j.niem DSD 2 kl 2 DSD - Grudzień K. (114) |
wf 2 a/e/f wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
2 | 08:40-09:25 | hist.i sp. 2 f - Duleba P. (102) |
wf 2 f wych.fiz dz. - Szwed L. (@) |
chemia 2 f gr 1/2 - Ciszak G. (214) biologia 2 f gr 2/2 - Kledzik A. (216) |
j.hiszpański 2 f-hisz - Marti'n-Arroyo D. (204) j.niemiecki 2 f-niem - Grudzień K. (103) |
wf 2 a/e/f wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
3 | 09:35-10:20 | j.angielski 2 a-1/4,2f-1/4 - Adamczak L. (9) j.angielski 2 a-2/4,2f-2/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 2 a-3/4,2f-3/4 - Mocek H. (117) j.angielski 2 a-4/4,2f-4/4 - Maćkała P. (14) |
chemia 2 f - Ciszak G. (214) |
biologia 2 f - Kledzik A. (213) |
chemia 2 f - Ciszak G. (214) |
matematyka 2 f - Jabkowska J. (204) |
4 | 10:35-11:20 | biologia 2 f - Kledzik A. (213) |
matematyka 2 f - Jabkowska J. (204) |
biologia 2 f - Kledzik A. (213) |
chemia 2 f - Ciszak G. (214) |
chemia 2 f - Ciszak G. (214) |
5 | 11:30-12:15 | biologia 2 f - Kledzik A. (213) |
matematyka 2 f - Jabkowska J. (204) |
j.angielski 2 a-1/4,2f-1/4 - Adamczak L. (114) j.angielski 2 a-2/4,2f-2/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 2 a-3/4,2f-3/4 - Mocek H. (102) j.angielski 2 a-4/4,2f-4/4 - Maćkała P. (14) |
j.angielski 2 a-1/4,2f-1/4 - Adamczak L. (9) j.angielski 2 a-2/4,2f-2/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 2 a-3/4,2f-3/4 - Mocek H. (214) j.angielski 2 a-4/4,2f-4/4 - Maćkała P. (14) |
godz.wych 2 f - Mocek H. (201) |
6 | 12:35-13:20 | biologia 2 f gr 1/2 - Kledzik A. (216) chemia 2 f gr 2/2 - Ciszak G. (214) |
j.hiszpański 2 f-hisz - Marti'n-Arroyo D. (213) j.niemiecki 2 f-niem - Grudzień K. (201) |
hist.i sp. 2 f - Duleba P. (102) |
j.polski 2 f - Kęsik M. (207) |
hist.i sp. 2 f - Duleba P. (102) |
7 | 13:30-14:15 | chemia 2 f gr 1/2 - Ciszak G. (214) biologia 2 f gr 2/2 - Kledzik A. (216) |
j.polski 2 f - Kęsik M. (207) |
wf 2 f wych.fiz dz. - Szwed L. (@) |
AMRZ 2 f - Golimowska R. (214) |
j.polski 2 f - Kęsik M. (207) |
8 | 14:25-15:10 | DSD-lektor 2 kl 2 DSD - lektor - Goldmann A. (114) |
u_j.niem DSD 2 kl 2 DSD - Grudzień K. (114) |
religia 2 d/f religia - Kłosowski A. (102) |
j.polski 2 f - Kęsik M. (207) |
|
9 | 15:15-16:00 | DSD-lektor 2 kl 2 DSD - lektor - Goldmann A. (114) |
u_j.niem DSD 2 kl 2 DSD - Grudzień K. (114) |
religia 2 d/f religia - Kłosowski A. (102) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | wf 3 a wych.fiz dz. - Lisewska M. (SG1) |
DSD-lektor 3 abc dsd-lektor - Goldmann A. (114) |
biologia 3 a gr. 1/2 - Nowak J. (216) chemia 3 a gr. 2/2 - Golimowska R. (214) |
||
2 | 08:40-09:25 | wf 3 a/b wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) wf 3 a wych.fiz dz. - Lisewska M. (SG1) |
DSD-lektor 3 abc dsd-lektor - Goldmann A. (114) |
chemia 3 a gr. 1/2 - Golimowska R. (214) biologia 3 a gr. 2/2 - Nowak J. (216) |
u_j.niem DSD 3 abc dsd - Grabowska K. (114) |
|
3 | 09:35-10:20 | matematyka 3 a - Arcisz I. (101) |
j.angielski 3 a-1/4,3b-1/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 a-2/4,3b-2/4 - Mocek H. (115) j.angielski 3 a-3/4,3b-3/4 - Maćkała P. (14) j.angielski 3 a-4/4,3b-4/4 - Drozdowska-Derda G. (107) |
chemia 3 a - Golimowska R. (214) |
j.polski 3 a - Musielak D. (204) |
biologia 3 a - Nowak J. (216) |
4 | 10:35-11:20 | j.hiszpański 3 a-h1,3b-h1 - Koliński M. (103) j.hiszpański 3 a-h2,3b-h2 - Marti'n-Arroyo D. (9) j.niemiecki 3 a-n1,3b-n1 - Grabowska K. (114) j.niemiecki 3 a-n2,3b-n2 - Kulińska A. (203) |
chemia 3 a - Golimowska R. (213) |
j.angielski 3 a-1/4,3b-1/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 a-2/4,3b-2/4 - Mocek H. (204) j.angielski 3 a-3/4,3b-3/4 - Maćkała P. (14) j.angielski 3 a-4/4,3b-4/4 - Drozdowska-Derda G. (203) |
j.polski 3 a - Musielak D. (204) |
matematyka 3 a - Arcisz I. (101) |
5 | 11:30-12:15 | j.polski 3 a - Musielak D. (115) |
chemia 3 a - Golimowska R. (213) |
biologia 3 a - Nowak J. (216) |
hist.i sp. 3 a - Duleba P. (102) |
j.hiszpański 3 a-h1,3b-h1 - Koliński M. (103) j.hiszpański 3 a-h2,3b-h2 - Marti'n-Arroyo D. (213) j.niemiecki 3 a-n1,3b-n1 - Grabowska K. (114) j.niemiecki 3 a-n2,3b-n2 - Kulińska A. (203) |
6 | 12:35-13:20 | chemia 3 a - Golimowska R. (204) |
j.polski 3 a - Musielak D. (203) |
biologia 3 a - Nowak J. (216) |
chemia 3 a - Golimowska R. (214) |
j.angielski 3 a-1/4,3b-1/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 a-2/4,3b-2/4 - Mocek H. (213) j.angielski 3 a-3/4,3b-3/4 - Maćkała P. (14) j.angielski 3 a-4/4,3b-4/4 - Drozdowska-Derda G. (114) |
7 | 13:30-14:15 | godz.wych 3 a - Nowak J. (213) |
wf 3 a/b wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
matematyka 3 a - Arcisz I. (101) |
wf 3 a wych.fiz dz. - Lisewska M. (sg2) |
|
8 | 14:25-15:10 | biologia 3 a gr. 1/2 - Nowak J. (216) chemia 3 a gr. 2/2 - Golimowska R. (214) |
wf 3 a/b wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
u_j.niem DSD 3 abc dsd - Grabowska K. (114) |
religia 3 a/c/e religia - Kliszcz K. (101) |
|
9 | 15:15-16:00 | chemia 3 a gr. 1/2 - Golimowska R. (214) biologia 3 a gr. 2/2 - Nowak J. (216) |
u_j.niem DSD 3 abc dsd - Grabowska K. (114) |
religia 3 a/c/e religia - Kliszcz K. (101) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | DSD-lektor 3 abc dsd-lektor - Goldmann A. (114) |
matematyka 3 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
j.polski 3 b - Kęsik M. (207) |
||
2 | 08:40-09:25 | wf 3 a/b wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
DSD-lektor 3 abc dsd-lektor - Goldmann A. (114) |
komputer w 3 b-1/2 - Kowalewska J. (104) fizyka 3 b-2/2 - Komorowski M. (115) |
j.polski 3 b - Kęsik M. (207) |
u_j.niem DSD 3 abc dsd - Grabowska K. (114) |
3 | 09:35-10:20 | fizyka 3 b - Komorowski M. (115) |
j.angielski 3 a-1/4,3b-1/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 a-2/4,3b-2/4 - Mocek H. (115) j.angielski 3 a-3/4,3b-3/4 - Maćkała P. (14) j.angielski 3 a-4/4,3b-4/4 - Drozdowska-Derda G. (107) |
komputer w 3 b-1/2 - Kowalewska J. (104) fizyka 3 b-2/2 - Komorowski M. (115) |
matematyka 3 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
matematyka 3 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
4 | 10:35-11:20 | j.hiszpański 3 a-h1,3b-h1 - Koliński M. (103) j.hiszpański 3 a-h2,3b-h2 - Marti'n-Arroyo D. (9) j.niemiecki 3 a-n1,3b-n1 - Grabowska K. (114) j.niemiecki 3 a-n2,3b-n2 - Kulińska A. (203) |
matematyka 3 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
j.angielski 3 a-1/4,3b-1/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 a-2/4,3b-2/4 - Mocek H. (204) j.angielski 3 a-3/4,3b-3/4 - Maćkała P. (14) j.angielski 3 a-4/4,3b-4/4 - Drozdowska-Derda G. (203) |
matematyka 3 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
matematyka 3 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
5 | 11:30-12:15 | matematyka 3 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
j.polski 3 b - Kęsik M. (207) |
fizyka 3 b-1/2 - Komorowski M. (115) komputer w 3 b-2/2 - Kowalewska J. (104) |
matematyka 3 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
j.hiszpański 3 a-h1,3b-h1 - Koliński M. (103) j.hiszpański 3 a-h2,3b-h2 - Marti'n-Arroyo D. (213) j.niemiecki 3 a-n1,3b-n1 - Grabowska K. (114) j.niemiecki 3 a-n2,3b-n2 - Kulińska A. (203) |
6 | 12:35-13:20 | matematyka 3 b - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
j.polski 3 b - Kęsik M. (207) |
fizyka 3 b-1/2 - Komorowski M. (115) komputer w 3 b-2/2 - Kowalewska J. (104) |
hist.i sp. 3 b - Duleba P. (102) |
j.angielski 3 a-1/4,3b-1/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 a-2/4,3b-2/4 - Mocek H. (213) j.angielski 3 a-3/4,3b-3/4 - Maćkała P. (14) j.angielski 3 a-4/4,3b-4/4 - Drozdowska-Derda G. (114) |
7 | 13:30-14:15 | wf 3 b/c wych. fiz dz. - Cholewczyńska E. (@) |
wf 3 a/b wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) wf 3 b/c wych. fiz dz. - Cholewczyńska E. (@) |
godz.wych 3 b - Komorowski M. (115) |
religia 3 b/d/f religia - Kliszcz K. (117) |
|
8 | 14:25-15:10 | wf 3 a/b wych.fiz chł. - Knapik J. (sg2) wf 3 b/c wych. fiz dz. - Cholewczyńska E. (@) |
u_j.niem DSD 3 abc dsd - Grabowska K. (114) |
religia 3 b/d/f religia - Kliszcz K. (117) |
||
9 | 15:15-16:00 | fizyka 3 b - Komorowski M. (115) |
u_j.niem DSD 3 abc dsd - Grabowska K. (114) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | DSD-lektor 3 abc dsd-lektor - Goldmann A. (114) |
j.angielski 3 c-1/2 ang - Maćkała P. (14) j.angielski 3 c-2/2 -ang - Mocek H. (103) |
wf 3 c-ch wf - Bronikowski P. (SG1) |
||
2 | 08:40-09:25 | geografia 3 c - Radaszewska M. (205) |
DSD-lektor 3 abc dsd-lektor - Goldmann A. (114) |
j.polski 3 c - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
wf 3 c-ch wf - Bronikowski P. (SG1) |
u_j.niem DSD 3 abc dsd - Grabowska K. (114) |
3 | 09:35-10:20 | hist.i sp. 3 c - Harajewicz P. (107) |
godz.wych 3 c - Wieczorek A. (205) |
j.polski 3 c - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
j.hiszpański 3 c-h1,3e-h1 - Koliński M. (103) j.niemiecki 3 c-n1,3e-n1 - Kulińska A. (203) j.niemiecki 3 c-n2,3e-n2 - Grudzień K. (201) |
matematyka 3 c - Arcisz I. (101) |
4 | 10:35-11:20 | j.angielski 3 c-1/2 ang - Maćkała P. (14) j.angielski 3 c-2/2 -ang - Mocek H. (101) |
matematyka 3 c - Arcisz I. (101) |
matematyka 3 c - Arcisz I. (101) |
geografia 3 c - Radaszewska M. (202) |
geografia 3 c - Radaszewska M. (205) |
5 | 11:30-12:15 | j.polski 3 c - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
matematyka 3 c - Arcisz I. (101) |
matematyka 3 c - Arcisz I. (101) |
geografia 3 c - Radaszewska M. (202) |
geografia 3 c - Radaszewska M. (205) |
6 | 12:35-13:20 | j.hiszpański 3 c-h1,3e-h1 - Koliński M. (14) j.niemiecki 3 c-n1,3e-n1 - Kulińska A. (203) j.niemiecki 3 c-n2,3e-n2 - Grudzień K. (114) |
j.angielski 3 c-1/2 ang - Maćkała P. (14) j.angielski 3 c-2/2 -ang - Mocek H. (206) |
geografia 3 c - Radaszewska M. (206) |
j.angielski 3 c-1/2 ang - Maćkała P. (14) j.angielski 3 c-2/2 -ang - Mocek H. (213) |
j.polski 3 c - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
7 | 13:30-14:15 | wf 3 b/c wych. fiz dz. - Cholewczyńska E. (@) wf 3 c-ch wf - Bronikowski P. (SG1) |
wf 3 b/c wych. fiz dz. - Cholewczyńska E. (@) |
j.angielski 3 c-1/2 ang - Maćkała P. (14) j.angielski 3 c-2/2 -ang - Mocek H. (213) |
j.angielski 3 c-1/2 ang - Maćkała P. (14) j.angielski 3 c-2/2 -ang - Mocek H. (103) |
|
8 | 14:25-15:10 | matematyka 3 c - Arcisz I. (101) |
wf 3 b/c wych. fiz dz. - Cholewczyńska E. (@) |
u_j.niem DSD 3 abc dsd - Grabowska K. (114) |
religia 3 a/c/e religia - Kliszcz K. (101) |
|
9 | 15:15-16:00 | u_j.niem DSD 3 abc dsd - Grabowska K. (114) |
religia 3 a/c/e religia - Kliszcz K. (101) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | DSD-lektor 3 def dsd lektor - Goldmann A. (103) |
historia 3 d - Duleba P. (102) |
u_j.niem DSD 3 def dsd - Grudzień K. (103) |
||
2 | 08:40-09:25 | DSD-lektor 3 def dsd lektor - Goldmann A. (103) |
j.angielski 3 d-1/2 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 d-2/2 - Maćkała P. (117) |
j.angielski 3 d-1/2 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 d-2/2 - Maćkała P. (14) |
j.polski 3 d - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
geografia 3 d - Ciesielski P. (117) |
3 | 09:35-10:20 | historia 3 d - Duleba P. (102) |
geografia 3 d - Ciesielski P. (117) |
j.angielski 3 d-1/2 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 d-2/2 - Maćkała P. (14) |
wf 3 d wych. fiz chł. - Knapik J. (sg2) wf 3 d wych. fiz dz. - Bronikowski P. (SG1) |
j.angielski 3 d-1/2 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 d-2/2 - Maćkała P. (14) |
4 | 10:35-11:20 | godz.wych 3 d - Konieczna D. (201) |
j.hiszpański 3 d-h1,3f-h1 - Koliński M. (103) j.hiszpański 3 d-h2,3f-h2 - Marti'n-Arroyo D. (201) j.niemiecki 3 d-n1,3f-n1 - Grudzień K. (9) j.niemiecki 3 d-n2,3f-n2 - Kulińska A. (203) |
historia 3 d - Duleba P. (102) |
wf 3 d wych. fiz chł. - Knapik J. (sg2) wf 3 d wych. fiz dz. - Bronikowski P. (SG1) |
j.angielski 3 d-1/2 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 d-2/2 - Maćkała P. (14) |
5 | 11:30-12:15 | matematyka 3 d - Jabkowska J. (204) |
historia 3 d - Duleba P. (102) |
matematyka 3 d - Jabkowska J. (105) |
j.hiszpański 3 d-h1,3f-h1 - Koliński M. (103) j.hiszpański 3 d-h2,3f-h2 - Marti'n-Arroyo D. (105) j.niemiecki 3 d-n1,3f-n1 - Grudzień K. (114) j.niemiecki 3 d-n2,3f-n2 - Kulińska A. (203) |
j.polski 3 d - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
6 | 12:35-13:20 | j.polski 3 d - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
historia 3 d - Duleba P. (102) |
geografia 3 d - Ciesielski P. (117) |
matematyka 3 d - Jabkowska J. (204) |
wf 3 d wych. fiz chł. - Knapik J. (sg2) wf 3 d wych. fiz dz. - Bronikowski P. (SG1) |
7 | 13:30-14:15 | j.polski 3 d - Wigurska-Cieliczko K. (105) |
geografia 3 d - Ciesielski P. (117) |
geografia 3 d - Ciesielski P. (117) |
religia 3 b/d/f religia - Kliszcz K. (117) |
|
8 | 14:25-15:10 | u_j.niem DSD 3 def dsd - Grudzień K. (14) |
j.angielski 3 d-1/2 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 d-2/2 - Maćkała P. (103) |
religia 3 b/d/f religia - Kliszcz K. (117) |
||
9 | 15:15-16:00 | u_j.niem DSD 3 def dsd - Grudzień K. (14) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | j.polski 3 e - Szczap P. (202) |
wf 3 e/f wych. fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
u_j.niem DSD 3 def dsd - Grudzień K. (103) |
||
2 | 08:40-09:25 | wf 3 e wych.fiz dz. - Lisewska M. (sg2) |
j.polski 3 e - Szczap P. (202) |
wf 3 e/f wych. fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
j.polski 3 e - Szczap P. (202) |
|
3 | 09:35-10:20 | j.polski 3 e - Szczap P. (202) |
wf 3 e wych.fiz dz. - Lisewska M. (sg2) |
historia 3 e - Harajewicz P. (107) |
j.hiszpański 3 c-h1,3e-h1 - Koliński M. (103) j.hiszpański 3 c-h2,3e-h2 - Marti'n-Arroyo D. (9) j.niemiecki 3 c-n1,3e-n1 - Kulińska A. (203) j.niemiecki 3 c-n2,3e-n2 - Grudzień K. (201) |
j.polski 3 e - Szczap P. (202) |
4 | 10:35-11:20 | j.polski 3 e - Szczap P. (202) |
przyroda 3 e - Radaszewska M. (202) |
historia 3 e - Harajewicz P. (107) |
j.angielski 3 e-1/4,3f-1/4 - Maćkała P. (14) j.angielski 3 e-2/4,3f-2/4 - Mocek H. (207) j.angielski 3 e-3/4,3f-3/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 e-4/4,3f-4/4 - Adamczak L. (106) |
j.polski 3 e - Szczap P. (202) |
5 | 11:30-12:15 | j.angielski 3 e-1/4,3f-1/4 - Maćkała P. (9) j.angielski 3 e-2/4,3f-2/4 - Mocek H. (14) j.angielski 3 e-3/4,3f-3/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 e-4/4,3f-4/4 - Adamczak L. (207) |
przyroda 3 e - Radaszewska M. (202) |
historia 3 e - Harajewicz P. (107) |
matematyka 3 e - Jabkowska J. (204) |
historia 3 e - Harajewicz P. (107) |
6 | 12:35-13:20 | j.hiszpański 3 c-h1,3e-h1 - Koliński M. (14) j.hiszpański 3 c-h2,3e-h2 - Marti'n-Arroyo D. (103) j.niemiecki 3 c-n1,3e-n1 - Kulińska A. (203) j.niemiecki 3 c-n2,3e-n2 - Grudzień K. (114) |
j.polski 3 e - Szczap P. (202) |
matematyka 3 e - Jabkowska J. (105) |
historia 3 e - Harajewicz P. (107) |
wf 3 e wych.fiz dz. - Lisewska M. (@) |
7 | 13:30-14:15 | historia 3 e - Harajewicz P. (107) |
godz.wych 3 e - Szczap P. (202) |
j.angielski 3 e-1/4,3f-1/4 - Maćkała P. (14) j.angielski 3 e-2/4,3f-2/4 - Mocek H. (202) j.angielski 3 e-3/4,3f-3/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 e-4/4,3f-4/4 - Adamczak L. (114) |
historia 3 e - Harajewicz P. (107) |
|
8 | 14:25-15:10 | matematyka 3 e - Jabkowska J. (206) |
historia 3 e - Harajewicz P. (107) |
u_j.niem DSD 3 def dsd - Grudzień K. (14) |
religia 3 a/c/e religia - Kliszcz K. (101) |
|
9 | 15:15-16:00 | wf 3 e/f wych. fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
u_j.niem DSD 3 def dsd - Grudzień K. (14) |
religia 3 a/c/e religia - Kliszcz K. (101) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:50-08:35 | DSD-lektor 3 def dsd lektor - Goldmann A. (103) |
wf 3 e/f wych. fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
u_j.niem DSD 3 def dsd - Grudzień K. (103) |
||
2 | 08:40-09:25 | DSD-lektor 3 def dsd lektor - Goldmann A. (103) |
biologia 3 f - Nowak J. (213) |
wf 3 e/f wych. fiz chł. - Knapik J. (sg2) |
hist.i sp. 3 f - Harajewicz P. (107) |
|
3 | 09:35-10:20 | biologia 3 f-1/2 - Nowak J. (216) chemia 3 f-2/2 - Ciszak G. (214) |
biologia 3 f - Nowak J. (216) |
biologia 3 f - Nowak J. (216) |
biologia 3 f - Nowak J. (216) |
j.polski 3 f - Kęsik M. (207) |
4 | 10:35-11:20 | chemia 3 f-1/2 - Ciszak G. (214) biologia 3 f-2/2 - Nowak J. (216) |
j.hiszpański 3 d-h1,3f-h1 - Koliński M. (103) j.hiszpański 3 d-h2,3f-h2 - Marti'n-Arroyo D. (201) j.niemiecki 3 d-n1,3f-n1 - Grudzień K. (9) j.niemiecki 3 d-n2,3f-n2 - Kulińska A. (203) |
godz.wych 3 f - Ciszak G. (214) |
j.angielski 3 e-1/4,3f-1/4 - Maćkała P. (14) j.angielski 3 e-2/4,3f-2/4 - Mocek H. (207) j.angielski 3 e-3/4,3f-3/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 e-4/4,3f-4/4 - Adamczak L. (106) |
j.polski 3 f - Kęsik M. (207) |
5 | 11:30-12:15 | j.angielski 3 e-1/4,3f-1/4 - Maćkała P. (9) j.angielski 3 e-2/4,3f-2/4 - Mocek H. (14) j.angielski 3 e-3/4,3f-3/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 e-4/4,3f-4/4 - Adamczak L. (207) |
chemia 3 f - Ciszak G. (214) |
chemia 3 f - Ciszak G. (214) |
j.hiszpański 3 d-h1,3f-h1 - Koliński M. (103) j.hiszpański 3 d-h2,3f-h2 - Marti'n-Arroyo D. (105) j.niemiecki 3 d-n1,3f-n1 - Grudzień K. (114) j.niemiecki 3 d-n2,3f-n2 - Kulińska A. (203) |
matematyka 3 f - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
6 | 12:35-13:20 | biologia 3 f - Nowak J. (213) |
biologia 3 f-1/2 - Nowak J. (216) chemia 3 f-2/2 - Ciszak G. (214) |
j.polski 3 f - Kęsik M. (207) |
matematyka 3 f - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
chemia 3 f - Ciszak G. (214) |
7 | 13:30-14:15 | matematyka 3 f - Gawrych-Brzezińska V. (206) |
chemia 3 f-1/2 - Ciszak G. (214) biologia 3 f-2/2 - Nowak J. (216) |
j.angielski 3 e-1/4,3f-1/4 - Maćkała P. (14) j.angielski 3 e-2/4,3f-2/4 - Mocek H. (202) j.angielski 3 e-3/4,3f-3/4 - Konieczna D. (201) j.angielski 3 e-4/4,3f-4/4 - Adamczak L. (114) |
religia 3 b/d/f religia - Kliszcz K. (117) |
|
8 | 14:25-15:10 | wf 3 f wych.fiz dz. - Cholewczyńska E. (@) |
j.polski 3 f - Kęsik M. (207) |
u_j.niem DSD 3 def dsd - Grudzień K. (14) |
religia 3 b/d/f religia - Kliszcz K. (117) |
|
9 | 15:15-16:00 | wf 3 f wych.fiz dz. - Cholewczyńska E. (@) |
wf 3 e/f wych. fiz chł. - Knapik J. (sg2) wf 3 f wych.fiz dz. - Cholewczyńska E. (@) |
u_j.niem DSD 3 def dsd - Grudzień K. (14) |